Přijímáme poukázky Sodexo - Flexi Pass, Relax Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass

20.01.2015 05:39

Máte tu možnost využívat zaměstnanecké výhody formou poukázek SODEXO? 

Množství poukazů pro platbu není omezen. Peníze za nedočerpaný limit poukázky nevracíme, ale cenu masáže je možné zkombinovat platbou poukázky a finanční hotovostí, nebo zakoupením několika masážních procedur.

Platbu poukázkou SODEXO již není možné kombinovat s jinou slevou, kromě akčních slev a permanentek.

Flexi Pass - volný čas na přání

Obecně lze poukázky využít u partnerů nabízejících služby v oblastech kultury, sportu, relaxace a cestování osobního rozvoje, podpory zdraví a prevence. Passy jsou dostupné v nominálních hodnotách 100,- Kč, 200,- Kč, 500,- Kč a 1000,- Kč. Platnost emise je 2 roky

 

Relax Pass - relaxace a odpočinek

Obecně lze poukázky využít u partnerů nabízejících služby v oblastech kultury, sportu a relaxace. Passy jsou dostupné v nominálních hodnotách 50,- Kč, 100,- Kč a 200,- Kč. Platnost emise je 2 roky.

 

Fokus Pass - poukázka pro zdraví

Obecně lze poukázky využít u partnerů nabízejících služby v oblastech v péči o zdraví. Passy jsou dostupné v nominálních hodnotách 100,- Kč, 200,- Kč,  a 500,- Kč. Platnost emise je 2 roky. 

 

Dárkový Pass - odměnění univerzální poukázkou

Obecně lze poukázky využít u partnerů nabízejících služby v oblastech nakupování, kultury, sportu, relaxace a cestování, podpory zdraví a prevence i osobního rozvoje. Passy jsou dostupné v nominálních hodnotách od 100,- Kč, do 1000,- Kč. Platnost emise je 2 roky.